Bazalt Küp Taş

Bazalt Çok Sert ve oldukça dayanıklı bir taş olduğundan kaldırım taşı, yapı taşı ve köprü malzemesi olarak kullanılmasının yanı sıra; granül ve toz halinde, silis ve kuvars kumu kullanılan iş kollarında oldukça iyi bir alternatiftir.

Genel ölçüler:

  • 4x6cm
  • 6x8cm
  • 8x10cm
  • 11x13cm

 

Uygulaması stabilize veya beton zemin üzerine taş tozu , kum v.s. ile sıkıştırılarak döşenir. uygulama bittikten sonra yüzeye tamamen kum serpilerek taşların arası dolması sağlanarak taşların dağılması önlenir.


UYUMLU

Granit küp taş, tarihsel ve kentsel dokuya uygun doğal zemin kaplama malzemesi gerektiren yerlerde en uygun çözümdür. Kentin her tarafında, tarihi veya modern farklı kent dokularına uyumlu  zemin kaplaması uygulaması için sadece granit küptaş yeterlidir. Tek bir yöntem, tek bir ekip ve ekipman kullanılması ayrıca ekonomi ve kolaylık sağlar.


RENK VE DESEN

Granit küp taş; bazalt, andezit gibi diğer doğal taşlarla birlikte renk ve desen çalışmaları için uyumlu olarak kullanılabilmesi ile kentsel doku ve estetiğin korunmasını sağlar. Granit, arnavut kaldırımı deseni dışında, kilit taş, balık sırtı ve dekoratif göbek gibi birçok farklı desende uygulanabilir

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Sipariş Ver


:

:

:

:

:

:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Kişisel Veriler Bilgilendirme Metni'ni kabul ediyorum.
SMS, e-posta ve telefon yoluyla elektronik ileti gönderilmesine onay veriyorum.